ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ - TURİZMDE ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI EĞİTİM PROGRAMI

TURİZMDE ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI EĞİTİM PROGRAMI


Artvin Valiliği ve  Artvin Belediye Başkanlığı Önderliğinde, Artvin Çoruh Üniversitesi, Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü, Artvin İŞKUR İl Müdürlüğü, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ve Artvin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin Paydaş olduğu, TURİZMDE ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI Ücretsiz Eğitim ProgramıTanıtımı 13 OCAK 2018 CUMARTESİ GÜNÜ Saat: 19.00’ da Ahmet Hamdi TANPINAR Kültür Merkezinde ( Sinema Salonu)gerçekleştirilecektir.

        TURİZMDE ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI Projesinin İlk ayağı olan Hizmet Sektörü (Otel, Lokanta, Pastahane, Kafeterya, Taksi, Minibüs, Otobüs ) İşletmeciliği Faaliyetinde bulunan İşyeri Sahipleri ve yanlarında çalışan Personel (İş Gören) Aşçı, Garson, Komi, Servis Görevlisi, Ön Büro (Resepsiyon),  Kat Görevlisi, Rezervasyon, Şoför vs. meslek sahipleri, Pratik Eğitim için herhangi bir yere gitmeden, Mevcut İşyerlerinde Meslekleri ile ilgili olarak ÜCRETSİZ Uygulamalı Eğitim verilecektir.

        Aynı İş Kollarında çalışmak İsteyen ancak yapacakları işle ilgili hiçbir Deneyimi olmayan İşsizlere Halk Eğitim Müdürlüğünce ÜCRETSİZTeorik ve Pratik Eğitimler verilecektir.

        Bu Eğitimlerin amacı Turizm Sezonu gelene kadar Hizmet Sektöründe Faaliyet gösteren İşletmelerde Çalışanların Bilgi ve Deneyimlerinin geliştirilmesi, Aynı İşletmelerin Sezonda oluşacak Yetişmiş Yetkin Personel  (İş Gören) yetiştirmektir.

        13 OCAK 2018 CUMARTESİ GÜNÜ Saat: 19.00’ da Ahmet Hamdi TANPINAR Kültür Merkezinde ( Sinema Salonu) gerçekleştirilecek olan Tanıtım Programında, Artvin Belediyesi Öztürk SERENGİLTiyatrosunun BİZİM HALLER ( Hizmet Sektörünün konu edildiği ) adlı Oyun Gösterisi İzleyicilerin beğenisine sunulacaktır.

        TURİZMDE ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI Ücretsiz Eğitim Programı Tanıtım Toplantısına,Tüm Halkımız Davetlidir.

                                                                                                                          Demirhan ELÇİN                                                                                                       Artvin ESOB & EKK Başkanı